SDN7254FVWG1-V2

De SDN7254FVWG1-V2 is een ITU-T G.984.x-gebaseerde en IEEE 802.3ah-gebaseerde XPON HYBRID ONU die 2.5G stroomafwaarts en 1.25G stroomopwaarts bandbreedte ondersteunt voor GPON en 1.25G stroomafwaarts en 1.25G stroomopwaarts bandbreedte voor GEPON ondersteunt. Het ondersteunt Dual Mode (GEPON en GPON), heeft toegang tot GEPON / GPON OLT's. Het biedt 1 * SC / APC of SC / UPC GEPON / GPON-poort en 1 * Gigabit, 1 * 100 Mbps en 1 * FXS-poort, evenals een 300 Mbps Wi-Fi-router voor bekabelde en draadloze internetverbindingen. De SDN7254FVWG1-V2 ondersteunt volledige Home Gateway-functies, zoals meerdere WAN-verbindingen, VLAN, QoS, enz. Het is een kostenbesparende Wi-Fi GPON ONT / GEPON ONU voor Fiber To The Home-implementaties.

Productdetails

Hoofdpersonen


  • ITU-T G.984.x GPON-standaard

  • Compatibel met Huawei, ZTE, Fiberhome, Nokia, CHIMA GPON OLT's

  • IEEE 802.3ah GEPON-standaard

  • Compatibel met Huawei, ZTE, Fiberhome, Nokia, CHIMA GEPON OLT's

  • Biedt 1 * SC / APC- of SC / UPC GPON WAN-poort

  • Ondersteunt 1,25 G stroomopwaarts en 2,5 G stroomafwaarts

  • Biedt 1 * SC / APC of SC / UPC GEPON WAN-poort,

  • Ondersteunt 1,25 G stroomopwaarts en 1,25 G stroomafwaarts

  • Biedt 1GE + 1FE LAN-poorten die kunnen worden geconfigureerd in zowel Route- als Bridge-modus

  • Biedt 1 * FXS-poort voor hoogwaardige Voice over IP-implementatie

  • Biedt 300 Mbps Wi-Fi Router-functies

  • Max 1: 128 Vezelverhouding voor GPON, maximale transmissieafstand kan 20 km bedragen

  • Max 1:64 Vezelverhouding voor GEPON, maximale transmissieafstand kan 20 km bedragen

  • Meerdere WAN-verbindingen, biedt verschillende services op verschillende LAN-poorten

  • Ondersteuning van AES 128-bit versleuteld en sleutelschakeling, waardoor de transmissiebeveiliging wordt verbeterd

  • Ondersteunt 8 Tconts en 32 GEM-poort-ID's, waardoor meerdere services op één abonnee-CPE mogelijk zijn

  • Ondersteuning van FEC (Forward Error Correction), zorgt voor een hoge betrouwbare en nauwkeurige gegevensoverdracht

  • Ondersteuning van Rich Layer 2 Management-functies, toepasbaar op de grootste ISP-netwerken

  • Ondersteuning van FBA (Flexible Bandwidth Assignation), dynamische toewijzing van bandbreedte automatisch

  • Ondersteuning van Dynamic Bandwidth Allocation (DBA), slimmere bandbreedtetoewijzing en gebruik

  • Hoge beveiliging, gegevens worden zowel stroomopwaarts als stroomafwaarts versleuteld

  • Ondersteuning van L2-schakelfuncties, zoals IEEE802.1Q VLAN, 802.1P QoS, enz.

  • Ondersteun OMCI en TR069 Management, beheer abonnees op afstand

  • Ondersteunt IPv4 en IPv6, zeer toepasbaar in beide op IP-type gebaseerde netwerken

Technische parameters

GPON-parameters

  • ITU-T G.984.x GPON, ingebouwd meteen -30dBm BOSA

  • SC / UPC- of SC / APC-connector

  • 1310nm stroomopwaartse GG-versterker; 1490nm stroomafwaarts

  • Ondersteuning van G.984.1 Algemene kenmerken

  • Ondersteuning G.984.2 Physical Media Dependent (PMD) -laag Specificatie Ondersteuning G.984.3 Transmissieconvergentielaag Specificatie Ondersteuning G.988 OMCI-protocol

  • GPON transceiver zendvermogen: 0,5-5dBm

  • Optische ontvangstgevoeligheid: -30dBm

  • Transmissiegolflengte: Stroomopwaarts: 1310 nm / Stroomafwaarts: 1490 nm Ondersteuning 1: 128 Vezelverhouding bij een transmissieafstand van 20 km.

  • Glasvezeltransmissiekabel: G.652 Single-mode glasvezelkabel Configureerbare AES-decodering op downstream-payload.

  • Configureerbare FEC op zowel stroomopwaartse als stroomafwaartse ladingen. Multi-Application Processor-wachtrijen voor speciale verbindingen voor in-band.

  • Verbeterde GPON-foutopsporing en diagnostische functies.

  • Ondersteuning voor maximaal 8 transmissiecontainers (T-Cons), 32 GEM-poort-ID's Ondersteuning NSR / SR Dynamic Bandwidth Allocation (DBA)

  • Ondersteuning Forward Error Correction (FEC) Maximaal 2,5 Gbps Downlink / 1,25 Gbps Uplink Ondersteuning Dying Gasp

Home Gateway / CPE-functies

  • Multi-WAN, ondersteunt tot 8 WAN-verbindingen Ondersteuningsroute en / of Bridged WAN

  • Port Binding, Data / VoIP / IPTV-services kunnen worden gekoppeld aan verschillende LAN-poorten

  • Configureerbare VLAN-ID voor elke WAN Configureerbare QoS-wachtrijen voor elke WAN Multi-services gebonden aan hetzelfde WAN

    Netwerkfuncties

  • MAC Learning, 1K MAC-adrestabel Bridged of Route netwerkmodus Ondersteuning RIP v1, v2 voor routing

  • Statische route, dynamische route, DNS-proxy,

  • IPv4 GG-versterker; IPv6 TCP, UDP, RTP, SNTP, NAT, DHCP, DNS

  • IEEE802.1Q VLAN, poort VLAN

  • Op IEEE802.1x, MAC, IP of TCP / UDP gebaseerde ACL's

  • port Bandwidth Control, IEEE802.3x flow control Storm Control: Broadcast / Multicast / onbekende unicast, ARP

  • Poortisolatie, poortspiegel, Auto MDI / MDIX IEEE802.1d STP, Poortlusdetectie

  • IGMP v2, v3 GG-versterker; IGMP Snooping voor IPv4 MLD v2, v3& MLD Snooping voor IPv6

GEPON-parameters

  • IEEE 802.3ah GEPON-standaard, ondersteunt standaard OAM CTC 2.1, 3.0 China Telecom GEPON-standaard

  • Ingebouwd met een BOSA-, SC / UPC- of SC / APC-connector

  • Golflengte van 1310 nm bij stroomopwaartse GG-amp; 1490nm golflengte stroomafwaarts GEPON transceiver zendvermogen: 0,5-5dBm,

  • Optische ontvangstgevoeligheid: -28dBm

  • 1:64 Vezelverhouding op een transmissieafstand van 20 km.

  • Glasvezeltransmissiekabel: G.652 Single-mode glasvezelkabel Ondersteuning 1 LLID (Logical Link Identifier)

  • Ondersteuning van 1 LOID (Logical ONU Identifier) ​​Ondersteuning van Triple Churning Encryption-algoritme

  • Ondersteuning NSR / SR Dynamic Bandwidth Allocation (DBA) Ondersteuning Forward Error Correction (FEC)

  • 4 QoS wachtrijen& SP Dispatching-algoritme over PON Maximaal 1,25 Gbps Downlink / 1,25 Gbps Uplink Ondersteuning Stervende zucht


    300 Mbps Wi-Fi Router-functies

  • Biedt een IEEE802.11n Wi-Fi-router

  • 2,4 GHz frequentie 2 LAN-poorten, 1GE en 1FE-poort

  • MIMO, ondersteunt 2-IN-2-OUT, Max 300 Mbps Wi-Fi-doorvoer

  • Wi-Fi-transmissieafstand: 150 m voor binnenshuis, 300 m voor buitenshuis WPS-beveiliging met één toets via uw Wi-Fi-netwerk

  • Ondersteuning van DHCP, statische IP en PPPoE

  • DHCP-server, DHCP-relais, DHCP-client, statische IP-toewijzing Statische routering van bron-IP naar doel-IP

  • Firewall, NAT, NAPT, UPnP

  • DDNS, DMZ-host, poort doorsturen

  • 64/128 bit WEP-, IEEE802.1x-, WPA- en WPA2-authenticaties Max 4 SSID-uitzendingen, verborgen SSID

  • Kies automatisch het beste signaalkanaal

  • STA wederzijdse isolatie en ACL-tabel op basis van MAC-toegang tot Wi-Fi Multimedia (WMM), verbeterde QoS voor multimediapakketten

Beheerfuncties

  • Onderhoud van de seriële interface met behulp van UART Web UI Management

  • OMCI GG-versterker; NMS-beheer

  • Beheer van CLI-opdrachtregel FTP / TFTP / HTTP Auto Provision Management TR069 ACS-beheer



    QoS

  • IEEE802.1P QoS, DSCP, TOS:

  • SP, WRR, SP + WRR-verzendalgoritme Bron GG-amp; Op DST-MAC gebaseerde QoS

  • VLAN ID, VLAN Priority-gebaseerde QoS Bron DST-IP-gebaseerde QoS


Hardware parameters

  • Gebouwd op een krachtige GPON / GEPON SoC, 950 MHz

  • CPU bedekt met koelunit. Ondersteuning hardware NAT.

  • worden geleverd met een 512 MB 16-bit DDR3 SDRAM,

  • worden geleverd met een 1Gb Nand Flash

  • 1 * GPON / GEPON SC / APC- of SC / UPC-poort, 2.5G / 1.25G stroomafwaarts, 1.25G stroomopwaarts

  • 1GE + 1FE-poorten

  • 300 Mbps wifi-router,

  • 2 * 5dBi externe antennes

  • 1 * FXS-poort, ondersteuning voor analoge telefoons.

  • IEEE802.3x stroomregeling Full duplex en half duplex, LED-verlichting: Power, PON, LOS, INTERNET, VoIP, GE, FE, Wi-Fi, WPS

  • Externe voeding, DC 12V, 0,5A-1A

  • 4KV overspanningsbeveiliging

  • Ontwerp voor desktop- en wandmontage, kunststof behuizing

VoIP-parameters

  • Biedt 1 * FXS-poort voor telefoonverbindingen

  • SIP V1, V2 (RFC3261, RFC3262, RFC3264, RFC3265)

  • SIP GG-versterker; H.248, ondersteuning voor het registreren van 2 SIP-accounts G.711, G.723.1, G.729A-8kbps, G.726, G.722, ILBC

  • spraakcodes

  • DTMF-toondetectie, DTMF-toonrelais, meervoudige oproeptoon, FSK nummerherkenning Oproeplijnidentificatie Presentatie Oproeplijnidentificatiebeperking

  • Doorschakelen, doorverbinden, gesprek in de wacht, driewegconferentie, etc.

  • QoS en TOS om ervoor te zorgen dat spraakpakketten met prioriteit worden doorgegeven

  • Ondersteuning van RFC62 Echo-protocol, ondersteuning voor configuratie van digitale kaarten


    Interoperabele GPON OLT-modellen

  • CHIMA SGT8000A, SGT8016A, SGT8000B,

  • SGT8016B, SGT9000B-serie GPON OLT's

  • HUAWEI MA5680T, MA5606T, MA5683T GPON OLTs

  • [Huawei R11 / R13 / R15 / R17 / R18-versies interoperabel]

  • ZTE C220, C300, C320 GPON OLTs

  • [Alle firmwareversies van ZTE OLT zijn compatibel]

  • Fiberhome AN5516-01, AN5516-02 GPON OLT's

  • [Fiberhome RP700, RP1000 versies interoperabel]

  • Alcatel Lucent 7342, 7360 ISAM GPON OLT's

  • Nokia 7360 ISAM GPON OLT

  • LSCABLE LST20016 GPON OLT

  • ERICSSON BM1500 GPON OLT

  • AURORA Trident7, T7-PIM-8802 / COLT GPON OLT

  • ZHONE MX-180/280, MXK 319, 819, 823, MXK-F1419, MXK-F1421

    Interoperabel G.EPONOLT-modellen

  • CHIMA SNA8800, SNA9000T-reeks

  • Huawei MA5680T, MA5683T OLT

  • Huawei R11 / R13 / R15 / R17 / R18-versies interoperabel]

  • ZTE C200, C220, C300-serie OLT's

  • [Alle firmwareversies van ZTE OLT zijn compatibel]

  • Fiberhome AN5506, AN5516 OLT's

  • [Fiberhome RP700, RP1000 versies interoperabel]

  • Furukawa, Corecess GEPON OLT's


Hardware-interface

1 * GPONSC / APC of SC / UPC port

2* 5dBi directionele externe antennes

1* 10/100 / 1000Base-Tx GEport

1 * Reset-knop

1*10 / 100Base-Tx Fast Ethernet-poort

1 * PWRAan / uit-schakelknop

1 * FXS VoIP-poort

1 * Wi-Fi aan / uit-knop

1 * Voedingsaansluiting

1 * WPSbUtton

9 LEDsIndicatofs

Stroom, PON, LOS, internet, VoIP, GE,FE, Wi-Fi, WPS

Specificatietabel

Standaarden

IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3ah, IEEE 802.3x, IEEE802.1Q, IEEE802.1P,

IEEE802.1D, IEEE802.11b / g / n, ITU-T G.984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G984.4

Topologie

Ster-topologie

Uplinkport

1 GPON / GEPON Uplink-poort, SC / UPC of SC / APC-connector

G / EPON Transmissieafstand

Tot 20 km

Downlinkport

1 * 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit LAN

1 * 10 / 100Base-Tx Snel Ethernetport

VoIP-poort

1 *FXS-poort

Wi-Fi

IEEE802.11b / g / n 300 Mbps Wi-Fi-router

LED-indicatoren

Stroom, PON, LOS, INTERNET, VoIP, GE, FE, Wi-Fi, WPS

Ethernetkabel

10Base-Tx: UTP categorie 3, 4,5, tot 100 m 100Base-Tx: UTP categorie 5, tot 100 m

1000Base-Tx: UTP categorie 5, 5E, 6, tot 100m

Vezelkabel

8,3 μm, 8,7 μm, 9 μm en 10 μm single-mode glasvezelkabel

Stroomvoorziening

AC100-240V, DC 12V, 0.5A-1A, externe voeding, 4KV-overspanningsbeveiliging

Temperatuur Vochtigheid


Temperatuur

Vochtigheid

Werken

0℃ - 45℃

10% - 90%

Stand-by

-40℃ - 70℃

5% - 90% relatieve vochtigheid


Hot Tags: sdn7254fvwg1-v2, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, kopen, goedkoop, bulk, prijslijst, lage prijs

Onderzoek

You Might Also Like