4LAN 2FEX WIFI CATV ONU

De SON8368MVWT is een serie IEEE802.3ah gebaseerde GEPON ONU ontworpen voor thuisgebruikers en kantoorgebruikers. Het biedt 4 Ethernet LAN-poorten, 2 FXS-poorten, een 300Mbps WiFi-router en een CATV RF-poort, die gegevens, VoIP- en CATV-services combineren in één apparaat. De uplink-interface is een GEPON SC-poort, ondersteunt 1.25G voor downstream en 1.25G voor stroomopwaarts.

Productdetails

SON8368MVWT GEPON ONU:

De SON8368MVWT is een serie IEEE802.3ah gebaseerde GEPON ONU ontworpen voor thuisgebruikers en kantoorgebruikers. Het biedt 4 Ethernet LAN-poorten, 2 FXS-poorten, een 300Mbps WiFi-router en een CATV RF-poort, die gegevens, VoIP- en CATV-services combineren in één apparaat.

De uplink-interface is een GEPON SC-poort, ondersteunt 1.25G voor downstream en 1.25G voor stroomopwaarts.

Het is gebouwd voor FTTx-implementaties en ondersteunt krachtige Home Gateway / CPE-functies, zoals Multiple WAN, QOS, VLAN, Firewall, ACL, enz. Het is een internetgegevens-, spraak-, CATV- en WiFi alles-in-één GEPON CPE voor het inzetten van Triple Speel netwerken over één vezel.


Hoofdpersonen

  • IEEE802.3ah-standaard, compatibel met Huawei, ZTE, Fiberhome, CHIMA GEPON OLT's.

  • Biedt 1 GEPON WAN-poort, ondersteunt 1.25G stroomopwaarts en 1.25G stroomafwaarts

  • 4 * Ethernet LAN-poorten, ondersteunt 4FE- of 4GE- of 2GE + 2FE-poorten

  • 2 * FXS-poorten voor hoogwaardige Voice over IP-implementaties

  • Biedt 1 CATV RF-poort, ondersteuning voor TV-beeldtransmissies van hoge kwaliteit via 1550nm glasvezel.

  • Biedt een 300 Mbps WiFi-router voor WiFi-toepassingen thuis

  • Laag 3 Home Gateway / CPE-functies met hardware-NAT, ondersteuning voor meerdere WAN, route / bridge-modus, enz

  • Layer 2 Switching, ondersteuning 802.1Q VLAN, 802.1P QOS, bandbreedtecontrole, Spanning Tree, enz

  • Poortbinding, verschillende LAN-poorten kunnen worden toegewezen met verschillende WAN-services

  • 1:64 Vezelverhouding, maximale transmissie-afstand kan 20 km bereiken

  • Ondersteuning van gecodeerde AES-gegevensoverdracht, waardoor de transmissiebeveiliging wordt verbeterd

  • Ondersteuning van FEC (Forward Error Correction), zorgt voor een hoge, betrouwbare en nauwkeurige gegevensoverdracht

  • Ondersteuning van Dynamic Bandwidth Allocation (DBA), slimmere toewijzingen en gebruik van bandbreedte.

  • Lokaal en extern beheer, ondersteuning voor WEB, FTP / TFTP / HTTP Auto Provisioning, TR069, NMS-beheer.

  • IPv4 en IPv6, zorgen voor compatibiliteit en bruikbaarheid in beide IP-netwerktypen.


GEPON-parameters

IEEE802.3ah Gepon standaard, ondersteuning standaard OAM

CTC 2.1, 3.0 China Telecom Gepon standaard

Ingebouwd met een 2 * 10 SFF-packed GEPON-transceiver, SC / APC-connector 1310nm golflengte bij stroomopwaartse en 1490nm golflengte bij downstream GEPON-zendontvanger zendvermogen: 0,5-5dbm, ontvangstgevoeligheid: -27dbm 1: 64 Fiber Optic Ratio op 20km transmissieafstand .

Vezeltransmissiekabel: G.652 Optische vezelkabel met enkele modus

Ondersteuning 1 LLID (Logical Link Identifier)

Ondersteuning 1 LOID (Logical ONU Identifier)

Ondersteunt Triple Churning Encryption-algoritme

Ondersteuning van NSR / SR Dynamic Bandwidth Allocation (DBA)

Ondersteuning Forward Error Correction (FEC)

4 QOS-wachtrijen & SP-dispatching-algoritme over PON

Maximaal 1.244 Gbps downlink / 1.244 Gbps Uplink

Ondersteuning Dying Gasp


Home Gateway / CPE-functies

Multi-WAN, ondersteuning voor maximaal 8 WAN-verbindingen Ondersteuningsroute en / of Overbrugd WAN

Poortbinding, Data / VoIP / IPTV-services kunnen aan verschillende LAN-poorten worden gekoppeld

Configureerbare VLAN-ID voor elke WAN configureerbare QOS-wachtrijen voor elk WAN

Multi-services gebonden aan hetzelfde WAN


CATV-parameters

Ingebouwde WDM-koppeling, een combinatie van 1550nm golflengte voor CATV CATV Frequentiebereik: 40 ~ 860Mhz (STV optioneel: 40 ~ 2200MHZ) RF 75ohm Coaxkabel TX-poort: Metrisch F of Engeland F

RF-uitgangsvermogen: ≥ 80dBuV bij ingang optisch vermogen = -6dBm

Bandvlakheid: TV ± 1dB, (Optioneel: STV ± 2dB)

CNR ≥47dB, CSO≤-61dB, CTR≤-61dB

Ondersteuning Schakel CATV-service op afstand in of uit


Netwerkfuncties

MAC Learning, 4K MAC-adrestabel

Overbrugde of Route netwerkmodus

Ondersteuning RIP v1, v2 voor routering

Statische route, dynamische route, DNS-proxy,

IPv4 en IPv6 TCP, UDP, RTP, SNTP, NAT, DHCP, DNS IEEE802.1Q VLAN, poort VLAN

IEEE802.1x, MAC, IP of TCP / UDP gebaseerde ACL's

Poortbandbreedtecontrole, IEEE802.3x-stromingsregeling Stormregeling: broadcast / multicast / onbekende unicast, ARP

Poortisolatie, poortspiegel, Auto MDI / MDIX IEEE802.1d STP, poortlusdetectie

IGMP v2, v3 & IGMP Snooping voor IPv4

MLD v2, v3 & MLD Snooping voor IPv6


VoIP-parameters

Biedt 2 FXS-poorten voor telefoonverbindingen

2 Gesprekken kunnen gelijktijdig worden gemaakt / ontvangen

SIP V1, V2 (RFC3261, RFC3262, RFC3264, RFC3265)

SIP & H.248, ondersteuning voor het registreren van 2 SIP-accounts

G.711, G.723.1, G.729A-8kbps, G.726, G.722, ILBC-spraakcodecs DTMF-toondetectie, DTMF-toonrelais,

Multiple Calling Tone, FSK-nummerherkenning

Oproeplijn Identificatie Presentatie

Oproepregel Identificatiebeperking

Doorschakelen, doorverbinden, doorverbinden, driewegsconferentie, enz. QOS en TOS om te zorgen dat spraakpakketten prioriteit krijgen Ondersteuning RFC62 Echo-protocol,

Ondersteuning van T.38 faxapparaat

Ondersteuning van de configuratie van digitale kaarten


QOS

IEEE802.1P QOS, DSCP, TOS:

SP, WRR, SP + WRR dispatching Algoritme Bron en op DST-MAC gebaseerde QOS

VLAN ID, Vlan Priority based QOS

Bron gebaseerd op DST-IP QOS


Interoperabele Gepon OLT-modellen

CHIMA SNA8800, SNA9000T-serie Huawei MA5680T, MA5683T OLT's

ZTE C200, C220, C300-serie OLT's Fiberhome AN5516 OLT


Beheerfuncties.

Serieel interface-onderhoud met behulp van UART

Web UI Management

OAM & NMS Management

CLI-opdrachtregelbeheer

Beheer met FTP / TFTP / HTTP Auto Provision Management TR069 ACS


300Mbps WiFi Router-functies

Biedt een IEEE802.11n WiFi-router, 2,4 GHz-frequentie

4 LAN-poorten, ondersteunt 4FE- of 4GE- of 2GE + 2FE-poorten

MIMO, ondersteuning voor 2-IN-2-OUT, Max 300 Mbps WiFi-doorvoer

WiFi-overdracht Afstand: 150 m voor binnenshuis, 300 m voor buiten WPS one-key-bescherming via uw wifi-netwerk

Ondersteuning van DHCP, statische IP en PPPOE

DHCP-server, DHCP-relais, DHCP-client, statische IP-toewijzing

Statische routering van bron-IP naar doel-IP

Firewall, NAT, NAPT, UPnP

DDNS, DMZ Host, Port Forwarding

64/128 bit WEP-, IEEE802.1x-, WPA- en WPA2-authenticaties

Max. 4 SSID-uitzendingen, verborgen SSID

Kies automatisch het beste signaalkanaal

STA wederzijdse isolatie en ACL-tabel op basis van MAC-toegangen

Wifi Multimedia (WMM), verbeterde QOS voor multimediapakketten


Hardware-parameters

Gebouwd op krachtige GEPON SOC, Dual Core CPU op 400Mhz

Ondersteuning voor hardware NAT.

16-bits DDR3 SDRAM, geleverd met een 1 Gb DDR3 SDRAM

Nand Flash, wordt geleverd met een 1Gb Nand Flash

1 * GEPON SC-poort, 1,25 g stroomafwaarts, 1,25 g stroomopwaarts

4 LAN-poorten: ondersteunt 4FE- of 4GE- of 2GE + 2FE-poorten

1 * 300Mbps WiFi-router,

2 * 7dB of 2 * 5dB externe antennes optioneel

2 FXS-poorten, ondersteuning voor analoge telefoons en T.38-faxapparaat.

IEEE802.3x stroomregelaar Full duplex en half duplex,

LED-verlichting: PWR, PON, Los, WAN, VoIP1-2, LAN 1-

LAN4, WiFi, WPS, TV, USB

Externe voeding, DC 12V, 1 ~ 2A.


Hardware-interfaces

 

1 * GEPON WAN-poorten

2 * 5dB of 2 * 7Db externe antennes (2T2R)

4 LAN-poorten

1 * WiFi-knop

2 * FXS VoIP-poorten

1 * WPS-knop

1 * 300Mbps WiFi-router

1 * Reset-knop

1 * CATV RF-poort

1 * USB-poort

Voeding: DC 12V, 1 ~ 2A

1 * Led aan / uit-knop

LED-indicaties:

4FE-modellen: Power, PON, LOS, WAN, VoIP1, VoIP2, FE1, FE2, FE3, FE4, WIFI, WPS, TV, USB

2GE + 2FE-modellen: Power, PON, LOS, WAN, VoIP1, VoIP2, GE1, GE2, FE3, FE4, WIFI, WPS, TV, USB

4GE-modellen: Power, PON, LOS, WAN, VoIP1, VoIP2, GE1, GE2, GE3, GE4, WIFI, WPS, TV, USB

Specificatietabel  

normen

IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3ah, IEEE 802.3x, IEEE802.1Q, IEEE802.1P,

IEEE802.1D, IEEE802.11b / g / n, RFC2543, RFC3261, RFC3262, RFC3264, RFC3265

WAN-poort

1 * GEPON WAN-poort, SC / APC-connectoren

 

LAN-poorten

4 LAN-poorten

SON8368MVWT-serie biedt 4 FE-poorten

SON8368MVWG2T-serie biedt 2GE + 2FE-poorten

SON8368MVWG4T-serie biedt 4GE-poorten

VoIP-poorten

2 * FXS-poort

CATV-poort

1 CATV RF-poort

Wifi

IEEE802.11b / g / n 300Mbps WiFi-router

Optionele 2 * 5dB of 2 * 7dB antennes

Ethernetkabel

10Base-Tx: UTP categorie 3, 4,5, tot 100m

100Base-Tx: UTP categorie 5, tot 100m

1000Base-Tx: UTP categorie 5, 5E, 6, tot 100m

Vezelkabel

8,3 μm , 8,7 μm , 9 μm en 10 μm single-mode glasvezelkabel

Stroomvoorziening

AC110-240V-ingang, DC 12V, 1 ~ 2A-uitgang

 

Temperatuur en vochtigheid


Temperatuur

Vochtigheid

Werken

0 tot 50 ℃

10% - 90%

standby

-20 tot 70 ℃

5% - 90% RH






order informatie

Modelnr.

Omschrijving

Opmerking: alle modellen ondersteunen de router- of bridge-modus of gemengde router / bridge-modus

 

 

 

4 FE-modellen

SON8368MT

4FE + 1 CATV RF GPON ONT

SON8368MVT

4FE + 2FXS + 1 CATV RF GPON ONT

SON8368MWT

4FE + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONT, 5dB antennes

SON8368MWT-7 dB

4FE + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONT, 7dB antennes

SON8368MVWT

4FE + 2FXS + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONT, 5dB antennes

SON8368MVWT - 7 dB

4FE + 2FXS + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONT, 7dB antennes

 

 

 

2GE + 2FE-modellen

SON8368MG2T

2GE + 2FE +1 CATV RF GPON ONT

SON8368MVG2T

2GE + 2FE + 2FXS + 1 CATV RF GPON ONT

SON8368MWG2T

2GE + 2FE + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONT, 5dB antennes

SON8368MWG2T-7 dB

2GE + 2FE + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONT, 7dB antennes

SON8368MVWG2T

2GE + 2FE + 2FXS + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONT, 5dB antennes

SON8368MVWG2T-7 dB

2GE + 2FE + 2FXS + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONT, 7dB antennes

 

 

4 GE-modellen

SON8368MG4T

4GE + 1 CATV RF GPON ONU

SON8368MVG4T

4GE + 2FXS + 1 CATV RF GPON ONU

SON8368MWG4T

4GE + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONU, 5dB antennes

SON8368MWG4T-7dB

4GE + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONU, 7dB antennes

SON8368MVWG4T

4GE + 2FXS + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONU, 5dB antennes

SON8368MVWG4T-7 dB

4GE + 2FXS + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONU, 7dB antennes


Hot Tags: 4lan 2fex wifi catv onu, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, kopen, goedkoop, bulk, prijslijst, lage prijs

Onderzoek

You Might Also Like